Makedonie 2013 – pohoří Korab

Je tradicí, že každé léto vyrážíme s naší partou na cestu za dobrodružstvím. Ať už to bylo Rumunsko, Ukrajina, Černá Hora, Bulharsko, Makedonie nebo “jen” čundr po Čechách, vždy jsme si přivezli mnoho zážitků a krásných vzpomínek. Každou expedici jsem si pečlivě zaznamenal. Nejdříve jen na papír, později jsem si deník přepisoval elektronicky. Z posledních let máme k dispozici také údaje z GPS navigace. Samozřejmostí je fotografická a video dokumentace. Je škoda, když tolik informací leží doma v šuplíku. Třeba se informace někomu budou hodit nebo jen poslouží k inspiraci a pobavení. Ať už bude důvod jakýkoli, budu rád, když web poslouží dobré věci.

cropped-124-DSCF0900.jpg

Jako první jsem se rozhodl uveřejnit zápisky z minulého roku z expedice v Makedonii, jejímž cílem byl přechod pohoří Korab a zdolání nejvyšší hory Makedonie a Albánie Golem Korabu s výškou 2764m. Informace jsem rozčlenil do několika sekcí dle hlavního menu.

V případě dotazů nebo připomínek neváhejte zanechat komentář. Díky!

Příspěvek byl publikován v rubrice cestopisy se štítky , , a jeho autorem je Berky. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Makedonie 2013 – pohoří Korab

  1. Pingback: Retro: Český ráj 2001 | Petr Česák

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *