4. den (9.8.2001)

Na čtvrtý den jsme naplánovali prohlídku zříceniny Trosky (Pana a Baba) a návrat do tábořiště prvního dne, tedy na Pařez. Byl to jenom kousek, a tak jsme nemuseli nikam pospíchat a mohli jsme se oddávat krásám přírody.

Taky bych se měl zmínit, jak jsme si krátili cestu, možná vás to zarazí ale zpěvem, nikdo z nás asi není žádný super zpěvák, ale to nám fakt nevadilo. Házeli jsme tam jeden hit za druhým. A tak se nedivte, že než jsem řekli švec, už jsme viděli naše staré tábořiště u Pařezu.

Najedli jsme se a samozřejmě jsme museli oznámit v místní občerstvovací stanici, že jsme zpět. Oslavili jsme to pár pivečkama a taky se otočilo několik rund panáčků (jelcin šel na odbyt – jablíčko, jahůdka, pomeranč, švestka, rybíz, atd.). Když jsme to pěkně oslavili, nabízela se několik variant, jak si zpestřit noc… První varianta byla navštívit zdejší tábor, kde se nacházelo několik solidních holek.

Začalo to celkem dobře, povídali jsem si s několika holkama, v tom ale přišla jejich vedoucí a jaksi nám naznačila, že tam nemáme co dělat. To nás ale neodradilo a po chvíli jsme se odhodlali k druhému pokusu. Jen co jsme vkročili mezi chatičky zaslechli jsme :”Já vás vidím…Vypadněnte tady odsud, tady nemáte co dělat, to je soukromý tábor!!!” Smůla, nevyšlo to a tak se nabízela druhá možnost, jak si užít noc.

Možná už tušíte, že se jednalo o uloupení vlajky blízkého tábora. Tentokrát jsme na to ale šli chytře, vše jsme promysleli a na lup se vydali jen tři lidi – Honza, Pavel, Martin. Zbytek čekal v táboře. Za nějakou dobu se kluci vrátili a nesli pod bundou vlajku. Měli jsme celkem nahnáno, protože kolem tábora se opět pohybovalo několik světel. Světla se přibližovala a sem tam jsme slyšeli zapraskání větviček. Po chvíli se Martin, Pavel a Honza odhodlali a šli prozkoumat okolí. Samozřejmě nic nenašli. Když se vrátili, chtěli se pokochat lupem, rozbalili vlajku(nebyla to vlajka, byl to kus hadru) a na ní stálo : NÁS NEMŮŽE NIKDO NASRAT!!! Tak to nás dostalo, tak dobře jsme to naplánovali a oni nás takhle převezli… Nasraný jsme si šli lehnout ale ne na dlouho….

3. den (8.8.2001) <−− | −−> 5. den (10.8.2001)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *