Retro: Český ráj 2001

Po delší době jsem opět narazil na starý záznam o našem putování po Českém ráji z roku 2001. Přijde mi to jako dobré srovnání s posledním cestopisem z Makedonie a jako dobrá výplň před kompletací povídání o letošním putování v Bosně a Hercegovině.

Nutno podotknout, že text je původní (tedy je 13 let starý), odpovídá tomu i úroveň slovních obratů a vlastně i obsah. I tak by ale mohl posloužit k zavzpomínání na jedno pěkné léto, kdy nám bylo okolo 16 let a život se v té době jevil jako jedna velká párty.Tremp 2001 - Český ráj - 14

Z akce se podařilo dochovat několik fotek, vcelku podrobný deník jednotlivých dnů a taky několik hlášek, které nám v ten čas na jazyk přicházely častěji než by asi bylo zdrávo.

V blízké době bych pak doplnil i další retro vzpomínky, třeba na legendární přespání ve vesničce Buk na Šumavě v létě roku 2002 nebo na putování za vínem po jižní Moravě v roce 2005.

Příspěvek byl publikován v rubrice čundry se štítky , a jeho autorem je Berky. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *